Nasze powłoki

Modesta Private Label

Powłoka Private Label składa się z dwóch części: ekstremalnie grubej i twardej, nieorganicznej warstwy bazowej oraz superhydrofobowej organicznej warstwy wierzchniej. Dzięki połączeniu technologii organicznej i nieorganicznej uzyskujemy niespotykany dotąd połysk, skuteczną ochronę przed zarysowaniami oraz efekt samooczyszczania.

W procesie aplikacji obie warstwy tworzą jednolitą, trwałą warstwę ochronną, która jest odporna na smołę, asfalt z dróg, korozję, oksydację, chemiczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Modesta PL wymaga regularnej konserwacji i corocznego odnowienia warstwy wierzchniej dzięki czemu zapewnia ochronę lakieru nawet do 10 lat.

Modesta BC-03
Pure Glass Coating

Modesta BC-03 skutecznie chroni lakiery samochodowe dzięki nieorganicznej warstwie odpornej na proces utleniania.

Powłoka BC-03 wytwarza na powierzchni lakieru twardą fizyczną barierę, która zapobiega przed reakcją lakieru z powietrzem oraz działa jako ochrona przed zarysowaniami.

Modesta BC-03 nie pęka, nie łuszczy się, nie rozwarstwia oraz jest odporna na tworzenie się na niej pęcherzy i odbarwień w temperaturach aż do 800°C.

Modesta BC-03 jest najtwardszą z naszych powłok, dzięki czemu jest najlepszą długotrwałą ochroną przed zarysowaniami oraz zużywaniem się lakieru.  Nadaje przy tym specjalny efekt hydrofilowego zrzutu wody, który zapobiega przed powstawaniem śladów po wodzie oraz odkładaniu się minerałów na powierzchni. Nałożona na lakier powłoka odbija światło o specyficznych długościach fal, dzięki czemu powstaje natychmiastowy blask i połysk.

Modesta BC-03 wymaga rozsądnej, regularnej konserwacji w celu zapewnienia długotrwałej ochrony. Powłoka ta przewidziana jest dla samochodów codziennego użytku, używanych w ciężkich warunkach zewnętrznych.

Modesta BC-04
Nano – Titanium Glass Coating

Nowoczesna formuła powłoki BC-04 łączy w sobie najlepsze zalety oryginalnej powłoki szklanej i najwyższej jakości nanocząsteczek tytanu. To połączenie tworzy głębszy blask na lakierze auta, powoduje głęboki połysk oraz spektakularne odbicia w lakierze.

Modesta BC-04 wytwarza ekstremalnie twardą fizyczną barierę na powierzchni, która chroni lakier przed zarysowaniami oraz czynnikami środowiskowymi.

Modesta BC-04 w pełni zachowuje swoje właściwości ochronne do temperaturze do 900°C oraz posiada hydrofilowe właściwości odpychania wody chroniąc przed osadami z wody.

Modesta BC-04 wymaga rozsądnej, regularnej konserwacji w celu zapewnienia długotrwałej ochrony. Powłoka ta przewidziana jest dla samochodów codziennego użytku o ciemnych kolorach.

Modesta BC-05
advanced water repellant glass coating

Modesta BC-05 jest wyjątkową szklaną powłoką zbudowaną na trójwymiarowej ramie molekularnej. Tworzy twardą, wysoce odporną i przeźroczystą powłokę na lakierach samochodowych.

BC-05 pomaga przy zabezpieczeniu lakieru przed różnymi rodzajami uszkodzeń związanymi z codzienną pielęgnacją i użytkowaniem pojazdu tj. zarysowania, oksydacja, spadź, ślady po wodzie, sole drogowe, kwasy a nawet trwałe tusze i lakiery. Dodatkowo silne właściwości hydrofobowe wspomagają efekt samooczyszczania się powłoki.

BC-05 wytwarza głęboki połysk i wyjątkowy blask zwanym „Cukierkowym” połyskiem, który wywołuje wyjątkowe refleksy oraz sprawia wrażenie nasycenia barwy.

Powłoka zmniejsza opór powietrza w porównaniu do normalnego lakieru przy prędkościach powyżej 60km/h (współczynnik oporu: 0.02).

Modesta BC-05 wymaga stałej i dokładnej pielęgnacji w celu zapewnienia długotrwałej ochrony. Powłoka ta przewidziana jest w szczególności dla właścicieli pojazdów ekskluzywnych.

Modesta BC-06
Heat resistant glass coating for Body and Wheels

Modesta BC-06 zawiera krzemionkę – perhydropolisilazan, która wytwarza na powierzchni lakieru cienką, szklaną powłokę, która chroni lakier nadwozia oraz obręczy kół przed kurzem zawartym w kroplach wody – penetrującym pory miękkiego lakieru lub innych lakierowanych powierzchni czyniąc je ciężkie do oczyszczenia.

Reakcja chemiczna, jaka zachodzi podczas styczności produktu z powierzchnią lakieru, tworzy bardzo twardą szklaną powłokę, dzięki której zmniejszy się konieczność częstego mycia.

Modesta BC-06 jest odporna na temperatury rzędu 1300°C i jest to wystarczająca do ochrony obręczy kół przed ciężkim i gorącym płynem hamulcowym.

Modesta BC-06 nie wymaga regularnej konserwacji i zapewnienia długotrwałą ochronę. Powłoka ta przewidziana jest dla samochodów sportowych o wysokich osiągach.

Modesta BC-08
Neosilica matrix Glass Coating

Modesta BC-08 jest podstawową powłoka do stosowania na samochodach codziennego użytku. Śladowe ilości cyrkonu powodują natychmiastowy blask i połysk na lakierze, podczas gdy jej trójwymiarowa struktura nadaje świetne właściwości hydrofobowych i samooczyszczające.

Grubość powłoki działa jako nieprzenikalna bariera chroniąca wykończenie lakieru przed zarysowaniami, matowieniem oraz przed szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych.

Modesta BC-08 wymaga regularnej konserwacji i zapewnia ochronę do 3 lat. Nie wymaga profesjonalnej opieki, jednakże ta może wpłynąć na wydłużenie jej działania.

Modesta BC-09
Hi PHPS Glass Coating

Modesta BC-09 ma właściwości identyczne jak BC-06. Powłoki te różnią się od siebie grubością warstw, sposobem aplikacji oraz pielęgnacji.

Jest stosowana na lakierach nadwozi pojazdów jako jedna z podstawowych powłok do ochrony lakieru. Świetnie nadaje się do ochrony lakieru obręczy kół lub zacisków hamulcowych.

Modesta BC-09 wymaga regularnej konserwacji i zapewnienia długotrwałą ochronę. Powłoka ta ma różne zastosowania i stąd należy skonsultować jej aplikację bezpośrednio z instalatorem.

LPS
Leather Protection System

Modesta LPS to rewolucja w ochronie lakierów wykończeniowych skórzanych tapicerek samochodowych.

Modesta LPS jest dwuskładnikowym system, który pomaga chronić powierzchnie skórzane. Bazowa warstwa chroni tapicerkę przed plamami i płynami, zaś wierzchnia warstwa jest unikalnym i jedynym produktem tego rodzaju, który pomaga zapobiegać nadmiernemu ścieraniu się bocznych poduszek na skórzanych fotelach podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu dzięki zmniejszeniu napięcia powierzchniowego.

EPC
Exterior Plastic Coating

Modesta EPC to preparat służący do odnawiania wyglądu elementów plastikowych.

Promienie słoneczne, tlen, ciężkie chemikalia na myjniach, sól drogowa – to czynniki odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się zewnętrznych elementów wykonanych z plastiku, które objawia się wyblakłym szarym kolorem.

Modesta EPC nadaje głębię i wysokie nasycenie koloru zapewniając przy tym dwuletnią ochronę powierzchni przed starzeniem.